WF-Mag kończy wsparcie dla serwera SQL 2005.

Od 1 maja 2015, firma Asseco WAPRO nie będzie wspierała swoich produktów pod kątem współpracy z Microsoft SQL Server 2005. Jest to spowodowane ukazaniem się w kwietniu ubiegłego roku wersji Microsoft SQL Server 2014. Wprowadzona wersja posiada liczne funkcje, które przyspieszają działanie systemów opartych o bazę danych oraz zwiększają ich bezpieczeństwo.

Wszystkie programy Asseco WAPRO zostały zweryfikowane pod kątem kompatybilności i są gotowe do pracy z tą wersją serwera baz danych.

Centrum Szkoleniowe oprogramowania Asseco WAPRO - szkolenia z obsługi programu magazynowego WF-Mag

W siedzibie firmy KiD, przy ulicy Grzybowskiej 6/10 w Warszawie, zostało uruchomione Centrum Szkoleniowe. Prowadzimy między innymi szkolenia dotyczące programów Asseco WAPRO. Szkolimy na różnych poziomach zaawansowania z obsługi oprogramowania:

  • WF-Mag - program magazynowy
  • WF-KaPeR - program księgowy - księgowość uproszczona
  • WF-FaKir - system księgowy - pełna księgowość
  • WF-GANG - program kadrowo płacowy

Szkolenia organizujemy w małych grupach - maksymalnie 8 osobowych.

Chętnych zapraszamy do kontaktu z działem handlowym w celu omówienia szczegółowych warunków.

Targi e handlu - integracja WF-Mag ze sklepem internetowym

W dniu dzisiejszym uczestniczyliśmy w ósmej edycji TARGÓW EHANDLU. Jest to rokroczna impreza poświęcona zagadnieniom handlu elektronicznego. W targach brało udział ponad stu wystawców, dostarczających swoje produkty oraz usługi.

Mieliśmy okazję przeprowadzić kilka obiecujących rozmów, które w niedalekiej przyszłości zaowocują ciekawymi rozwiązaniami. Zwracaliśmy szczególną uwagę na możliwości rozbudowy programu magazynowego WF-Mag o dodatkowe funkcjonalności.

Zaawansowane wdrożenia programów magazynowych WF-Mag

17 października 2014 roku uczestniczyliśmy w konferencji zorganizowanej przez Asseco, poświęconej zaawansowanym wdrożeniom programu magazynowego WF-Mag.

Zaprezentowaliśmy między innymi aplikację do obsługi magazynu wysokiego składowania (WMS), moduł do automatycznego wysyłania raportów, Multi Integrator - integracja ze sklepami internetowymi oraz system dla placówek medycznych - rozliczanie usług i obsługa pacjentów.

Nowe ceny na programy Asseco. Program magazynowy WF-MAG - zmiana cen stanowisk dodatkowych.

Wraz z aktualizacją oprogramowania, Asseco wprowadziło nowe ceny na niektóre elementy oprogramowania magazynowego WF-Mag. Zmianie uległy ceny stanowisk dodatkowych do wariantów PRESTIŻ i PRESTIŻ PLUS.

Nowe ceny na dodatkowe stanowiska WF-Mag:

  • WF-Mag PRESTIŻ stanowisko - cena netto: 1190,00 PLN
  • WF-Mag PRESTIŻ PLUS stanowisko - cena netto: 1390,00 PLN

Szczegółowe informacje dotyczące programów Asseco WAPRO w CENNIKU.

Aktualizacja programów Asseco WAPRO

Jak co roku, od 1 października są dostępne nowe wersje oprogramowania Asseco WAPRO (program magazynowy WF-Mag, program kadrowy WF-GANG, program księgowy WF-KaPeR i WF-FaKir, środki trwałe WF-bEST). Obowiązująca obecnie wersja o numerze 8.00.0, uprawnia do pobierania aktualizacji przez kolejne 12 miesięcy. Warto być w zgodzie z aktualnie obowiązującymi przepisami. O aktualizacji należy również pamiętać gdy chcemy rozbudować posiadany pakiet o kolejne stanowiska. Tylko użytkownicy posiadający aktualną wersję mogą taką rozbudowę przeprowadzić.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem