WF-Mag - program magazynowy do obsługi firmy

WF-Mag to popularny program magazynowy firmy Asseco WAPRO. Oprogramowanie umożliwia kompleksową obsługę handlową firmy. Pozwala na wystawianie dokumentów handlowych (faktura, paragon), zarządzanie stanami magazynowymi, obsługę operacji finansowych oraz rejestrację kontaktów z kontrahentami.

Program magazynowy WF-Mag jest sprzedawany od 1994 roku. Swoją popularność zawdzięcza przejrzystości i łatwości użytkowania. Lata doświadczeń w tworzeniu tego oprogramowania uczyniły z niego produkt, na którym można oprzeć swój biznes.

System magazynowo handlowy WF-Mag dostępny jest w czterech wariantach: START, BIZNES, PRESTIŻ, PRESTIŻ PLUS. Dzięki takiemu podziałowi, oprogramowanie można elastycznie dobrać do potrzeb dowolnej wielkości firmy. Program sprawdza się doskonale w małych firmach handlowych i usługowych. Można go jednocześnie zastosować również w większych firmach, które mają wiele oddziałów i kilkadziesiąt stanowisk sprzedaży.

WF-Mag Mobile 2 - program dla mobilnych handlowców

WF-Mag Mobile 2 jest nowoczesną aplikacją dla mobilnych handlowców, która umożliwia dostęp do danych programu magazynowego WF-Mag z dowolnego miejsca i o każdej porze. Oprogramowanie może funkcjonować na urządzeniach przenośnych z systemem operacyjnym Android:

  • smartphony
  • tablety
urządzeniach przenośnych z systemem Windows Mobile:
  • PDA
  • kolektory danych
lub na komputerach z systemem Windows XP, Vista, Windows 7 lub 8:
  • komputery stacjonarne
  • notebooki
  • stanowiska sprzedaży typu POS

Z programem WF-Mag Mobile 2 można między innymi wystawiać dokumenty handlowe, składać zamówienia, kontrolować stan rozrachunków z kontrahentami. Dodatkowo oprogramowanie wyposażone zostało w mechanizmy, które pomagają planować i nadzorować pracę handlowców działających w terenie.

abStore - sklep internetowy dla programu magazynowego WF-Mag

abStore to sklep internetowy dedykowany do współpracy z programem magazynowym WF-Mag. Platforma umożliwia automatyczną, dwukierunkową wymianę danych pomiędzy oprogramowaniem WF-Mag oraz sklepem www. Synchronizacji podlegają między innymi nazwy towarów, opisy, zdjęcia, ceny oraz stany magazynowe. Ze sklepu internetowego do WF-Mag trafiają składane zamówienia.

Posiadając program magazynowy WF-Mag oraz platformę abStore, w łatwy sposób można rozszerzyć obszar działania firmy o sprzedaż w Internecie. Rozwiązanie zostało tak zaprojektowane, aby proces uruchomienia sklepu internetowego oraz jego późniejsze utrzymanie było proste i nie zajmowało wiele czasu.

 

WF-Fakturka - program do faktur

WF-Fakturka to bardzo prosty program do wystawiania paragonów oraz faktur. Liczba funkcji tego programu fakturującego została celowo ograniczona, żeby ułatwić jego użytkownikom obsługę.

Program WF-Fakturka jest niezwykle przejrzysty, a nauka zajmuje bardzo mało czasu, podobnie jak jego instalacja. Wystarczy włożyć do napędu DVD płytę instalacyjną z oprogramowaniem WF-Fakturka i za kilkanaście sekund program będzie gotowy do użytku. Program może być instalowany na przenośnych nośnikach pamięci USB lub kartach SD. Dzięki temu z oprogramowania WF-Fakturka można korzystać na wielu komputerach. Program WF-Fakturka i Twoje dane podróżują razem z Tobą do miejsc świadczenia usług.

WF-Analizy - program amalityczny dla WF-mag

WF-Analizy jest uzupełnieniem oferty programów Asseco WAPRO służących zarządzaniu przedsiębiorstwem. Oprogramowanie dedykowane jest dla właścicieli firm oraz kadry zarządzającej.

WF-Analizy służą do tworzenia w przystępny sposób różnorodnych zestawień i ich prezentacji w postaci tabelarycznej oraz wykresów. Program posiada zdefiniowanych, kilka typowych i najbardziej potrzebnych raportów, dzięki temu po zainstalowaniu oprogramowanie jest gotowe do pracy.

WF-Analizy współpracują z pozostałymi programami Asseco WAPRO, takimi jak: WF-Mag (program magazynowy), WF-FaKir (program księgowy - księga handlowa), WF-KaPeR (program księgowy - księga przychodów i rozchodów), WF-GANG (program kadrowo płacowy), WF-bEST (system do ewidencji środków trwałych).

WF-KaPeR - program księgowy współpracujący z WF-Mag

WF-KaPeR dla Windows to program księgowy dla podmiotów, które działają zgodnie z księgowością opartą o księgę przychodów i rozchodów lub ryczałtową ewidencję sprzedaży. W programie księgowym WF-KaPeR można dodatkowo prowadzić uproszczoną ewidencję dotyczącą:

  • płac
  • środków trwałych
  • rozliczeń samochodów

Program umożliwia obliczanie i drukowanie deklaracji podatkowych, rozliczanie prywatnych samochodów, emisję dokumentów księgowych i wiele innych. WF-KaPeR obsługuje również deklaracje w formie elektronicznej.

System księgowy WF-KaPeR jest bardzo przyjaznym w użytkowaniu oprogramowaniem. Posiada przejrzysty interfejs użytkownika. Dla osób przyzwyczajonych do obsługi tego programu w wersji DOS, zachowane zostały skróty klawiszowe. Jednocześnie można używać skrótów klawiszowych typowych dla systemu Windows.

WF-FaKir - system księgowy współpracujący z WF-Mag

Program WF-FaKir to system księgowy przeznaczony dla firm, które prowadzą ewidencję na zasadach pełnej księgowości. System WF-FaKir umożliwia pełną automatyzację wszystkich możliwych operacji niewymagających decyzji księgowego. Pozwala to obniżyć do minimum pracochłonność związaną z wprowadzaniem i dekretacją dokumentów w programie, udostępnienie w postaci przetworzonej danych finansowo – księgowych, wymaganych w procesach zarządzania firmą.

WF-FaKir jest wyposażony w e-Archiwum, gdzie można zapisywać i przechowywać faktury elektroniczne (e-Faktury) oraz kopie elektroniczne standardowych dokumentów a funkcja wyświetlania e-Dokumentów jako załączników do księgowanych dokumentów systemowych zdecydowanie ułatwia pracę księgowym.

WF-GANG - system kadrowo-płacowy współpracujący z WF-Mag

WF-GANG jest zintegrowanym systemem kadrowo-płacowym, który przeznaczony jest do wspierania pracy w dziale kadr oraz rachubie płac.

Wspólnie z innymi programami Asseco WAPRO może tworzyć środowisko służące wspomaganiu zarządzania w przedsiębiorstwie.

Program WF-GANG znajduje zastosowanie w firmach i instytucjach o zróżnicowanym stanie zatrudnienia i różnorodnych systemach wynagradzania, i rozliczania czasu pracy. Oprogramowanie ułatwia prowadzenie ewidencji kadrowej, naliczanie wynagrodzeń i zasiłków z ubezpieczenia społecznego oraz prowadzenie związanych z zatrudnieniem pracowników rozliczeń z Urzędami Skarbowymi i ZUS.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem