iBusiness za darmo

Jeżeli Twój program magazynowy WF-Mag jest w najnowszej (aktualnej) wersji, możesz bezpłatnie korzystać z narzędzia dla kadry kierowniczej iBusiness.

Aplikacja iBusiness jest dedykowana osobom, które są właścicielami lub zajmują kierownicze stanowiska w przedsiębiorstwach. Jeżeli dodatkowo podróżują, a chcą na bieżąco kontrolować to co dzieje się w firmie wówczas iBusiness jest rozwiązaniem idealnym dla nich.

Regulamin promocji:

  1. Organizatorem promocji „iBusiness” jest firma Asseco Business Solutions – Oddział w Warszawie w dalszej części regulaminu zwana Organizatorem.
  2. Warunkiem udziału w promocji jest posiadanie aktualnej wersji programu WF-Mag dla Windows. Można to osiągnąć poprzez aktualizację lub zakup nowego produktu, w dowolnym momencie trwania promocji. Promocja obejmuje również użytkowników którzy zaktualizowali swoje programy przed jej rozpoczęciem.
  3. W ramach promocji, klient spełniający warunki wymienione w pkt 2 ma prawo do bezpłatnego przetestowania usługi iBusiness w okresie od momentu startu promocji do 1 stycznia 2015.
  4. Po zakończeniu okresu testowego, klient ma prawo do zakupu usługi wg cen z cennika detalicznego, obowiązującego w dniu podjęcia decyzji o zakupie.
  5. Promocję można łączyć z innymi promocjami.
  6. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany warunków promocji w trakcie jej trwania.
  7. W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem