Program magazynowy WF-Mag za złotówkę w komplecie ze sklepem internetowym Nowy abonament sklepu internetowego abStore można kupić już od 99zł miesięcznie, a dodatkowo...

... można zakupić program magazynowy WF-Mag dla Windows w wariancie START za ZŁOTÓWKĘ!

W ten sposób wyposażysz swoją firmę w kompletną platformę umożliwiającą prowadzenie handlu internetowego wraz sprzedaży tradycyjnej!

Nie ma co zwlekać - zamawiaj i oszczędzaj!

Regulamin promocji WF-Mag za 1 złoty

  1. Organizatorem promocji „WF-Mag START za 1 złoty!" jest firma Asseco Business Solutions – Oddział w Warszawie, w dalszej części regulaminu zwana Organizatorem.
  2. Warunkiem udziału w promocji jest zakup jednego z nowych abonamentów sklepu internetowego abStore.
  3. W ramach promocji, klient spełniający warunki wymienione w pkt 2 ma prawo do zakupu dowolnej ilości abonamentów w ramach promocji.
  4. Jeżeli klient nie posiadał dotychczas programu WF-Mag dla Windows, to przy zakupie abonamentu sklepu internetowego abStore na 360 dni może otrzymać program magazynowy WF-Mag dla Windows START za 1 zł netto.
  5. Promocja trwa do odwołania.
  6. Promocja dostępna jest na terenie całego kraju w Sieci Sprzedaży Asseco WAPRO (u Autoryzowanych Partnerów abStore) oraz bezpośrednio w Dziale Sprzedaży Asseco WAPRO.
  7. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany warunków promocji w trakcie jej trwania.
  8. W przypadku zaistnienia zdarzeń nieobjętych niniejszym regulaminem ostateczny głos rozstrzygający posiada Organizator.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem